Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Wiadomości firmowe nt Jakie są zalety kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?
EVENTS
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Jakie są zalety kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?

2023-05-15

Najświeższe informacje o firmie Jakie są zalety kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?

Jakie są zalety kołowrotków współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?

 

W dzisiejszych czasach, ponieważ wiele miast nadal buduje inteligentne społeczności, inteligentne budynki itp., Popularne stają się kołowroty dla pieszych.Tymczasem wraz z rozwojem technologii rozpoznawania twarzy w ostatnich latach coraz więcej uwagi poświęca się jej zastosowaniu w systemach kontroli dostępu.Na rynku pojawiły się bramki obrotowe współpracujące z różnymi urządzeniami do rozpoznawania twarzy i przez pewien czas będą popularne.Jakie są zalety kołowrotków współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są zalety kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?  0

1.Wydajność identyfikacji urządzenia do rozpoznawania twarzy jest lepsza.Technologia rozpoznawania twarzy może sprawić, że weryfikacja tożsamości będzie bardziej dokładna i niezawodna, a także może uniknąć sytuacji, w której piesi zapomną zabrać ze sobą dowód osobisty do weryfikacji, a kołowrotki się nie otwierają.

2.Stopień bezpieczeństwa kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy jest znacznie wyższy.Porównując twarze pieszych z danymi twarzy w systemie, system rozpoznawania twarzy oceni, czy piesi mają uprawnienia do mijania bramek obrotowych, co może uniknąć wykorzystywania przez pieszych fałszywej tożsamości do weryfikacji i mijania bramek obrotowych.Rozpoznawanie twarzy może również zweryfikować, czy pieszy jest przestępcą, aby zmniejszyć potencjalne zagrożenie.

3.Kołowrotki współpracujące z urządzeniem do rozpoznawania twarzy są wygodniejsze.Gdy piesi muszą zweryfikować swoją tożsamość, robią to't trzeba dotykać urządzenia do rozpoznawania twarzy, które nie tylko spełnia wymagania higieniczne, ale także poprawia identyfikację i szybkość przejścia.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są zalety kołowrotów współpracujących z urządzeniami do rozpoznawania twarzy?  1

4.Kołowrotki współpracujące z urządzeniami do rozpoznawania twarzy mogą uczynić zarządzanie nieruchomością bardziej inteligentnym.Urządzenie do rozpoznawania twarzy może sortować, oceniać i identyfikować pieszych' stawić czoła rzeczywistym aplikacjom, które mogą nie tylko pozwolić odpowiednim pracownikom nieruchomości na zarządzanie uprawnieniami, ale także sprawić, że zarządzanie nieruchomościami będzie wygodniejsze, wydajniejsze i inteligentniejsze.

5.Kołowrotki współpracujące z urządzeniami do rozpoznawania twarzy mogą pomóc przedsiębiorstwom, szkołom i innym miejscom w realizacji obecności i płatności za pomocą rozpoznawania twarzy.Obecność i płatność za pomocą rozpoznawania twarzy będą jednym z trendów aplikacyjnych rozwoju nauki i technologii w przyszłości.Kołowrotki współpracujące z urządzeniami do rozpoznawania twarzy sprawią, że frekwencja i płatności za pomocą rozpoznawania twarzy będą szerzej stosowane.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Kołowrót Speed ​​Gate Dostawca. Prawa autorskie © 2023 barrier-turnstile.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.